Spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów

Kim jesteśmy

Jesteśmy profesjonalną firmą, od lat mocno związaną z usługami branży motoryzacyjnej. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Dbamy aby nasze usługi były na możliwie najwyższym poziomie, a wynajmowane samochody spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Do Państwa dyspozycji oddajemy sztab wyszkolonych pracowników którzy służą pomocą 24h, 7 dni w tygodniu. Zapewniamy, że w przypadku najmniejszego problemu, rozwiązanie go pozostaje w naszej kwestii – szanujemy czas naszych klientów. Po naszej stronie znajduje się również koszt wszelkich napraw, wymian, holowania w razie szkody oraz ubezpieczenia. Do Państwa należy jedynie czerpanie korzyści z bezproblemowego wynajmu samochodu w premium-car24.pl. 

  • PREMIUM-CAR24 jest profesjonalną firmą, od 18 lat związaną z motoryzacją.
  • PREMIUM-CAR24 udostępnia swoim klientom blisko 200 samochodów, zlokalizowanych w 16 województwach.
  • PREMIUM-CAR24 oferuje samochody różnych marek, począwszy od ekonomicznych samochodów miejskich, kończąc na ekskluzywnych samochodach marki Mercedes, BMW oraz Lexus
  • PREMIUM-CAR24 jest w stanie spełnić wszelkie potrzeby związane z mobilnością. Nasze usługi składają się z prywatnego oraz długoterminowego wynajmu samochodów osobowych, dostawczych, busów oraz izoterm.
  • PREMIUM-CAR24 służy pomocą swoim klientom przez 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

W razie pytań oraz w celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu.  NASI AGENCI